AISCC Tanıtım Videosu
AISCC Onursal - Danışma Kurulu
AISCC Konseyi Başkanı
Prof.Dr. .Danuta CHMIELEWSKA
AISCC Başkanı -Türkolog

Siyaset Bilimci, Türkolog, Prof. Dr. Danuta Chmielowska, 23 Nisan 2020'de Almanya Merkezli ATiK Uluslararası Ticaret ve İşbirliği Konseyi ile Sosyal, Kültürel , Eğitim çalışmalarının yanında Dünyanın farklı ülkelerinde ki Tüccarları ve Sanayicileri bir araya getiren Bilim ve Kültür Konseyi'nin başkanı oldu.  

 

Günümüzde tüm kesimlerin; iş dünyası ve bilimler arasındaki işbirliğinin her iki alanda da gelişim için orantısız faydalar sağladığı konusunda ortak mutabakatı vardır.
Bu nedenle, yeni oluşturulan ATİK Uluslararası Bilim ve Kültür Konseyi, diğer çalışmaların yanı sıra, Avrupa toplumları başta olmak üzere Dünyanın farklı Kıtalarda ki toplumların ekonomi, beşeri bilimler ve sosyal bilimler alanındaki çıkarlarını birleştirme misyonuna sahiptir.

 ATİK Uluslararası Bilim ve Kültür Konseyi AISCC , ATİK Uluslararası Parlamenterler Dostluk Grubu AIPFG , ATİK Uluslararası Belediye Başkanları Konseyi AIMC, ATİK Uluslararası Serbest Sanayi Bölgeleri AIFIZ teşkilatları ile ATİK Uluslararası Ticaret İşbirliği Konseyi Üyeleri ve katılımcıları ile  20-27 Ekim 2020'de yapılması planlanan Antalya'da (Türkiye) yapılacak ekonomi zirve sırasında gerçekleşecek. Bu toplantıda Konsey, diğer çalıştayların yanı sıra 2020 ve 2025 yılları için ATİK Uluslararası Bilim ve Kültür Konseyi eylem planlarını sunacak.

 

ATİK Uluslararası Bilim ve Kültür Konseyi İnternet Sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler Anonim Şirketine yaptırılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.